MerMus

MerMus toodete suurused

magamiskoti suurused

MerMus lähtub oma magamiskottide suurustes mitte ainult lapse pikkusest ja vanusest, vaid ka lapse füüsilisest arengust. Meie valikud on järgmised:

S suuruses on klassikaline magamiskott, mis sobib alates umbes 4ndast elukuust kui beebid on ennast välja sirutanud ja liiguvad aktiivsemalt sh hakkavad keerama seljalt kõhule. Sobib kuni lapse esimese eluaasta lõpuni (olenevalt lapse kasvust ka kauem).

  1. Kotil on kahepoolselt avatav lukk, et vajadusel öised mähkmevahetused kiirelt ja mugavalt ära teha.
  2. Kott on avara lõikega, et anda piisavalt jalgadele liikumisruumi, mis on oluline ka puusaliigeste arengu jaoks.
  3. Kott on pika kasutuseaga ja sobib lapsele pikkusega 62-80 cm.

M ja L suurus magamiskott ei ole enam klassikalise lõikega, vaid lisanduvad jalaavad. Seda selleks, et (toe najal) kõndivad lapsed saaksid ka magamiskotiga ohutult liikuda. Kipuvad nad ju oskuste arenedes ennast võrevoodis püsti ajama ja kui nad juba ise voodist välja saavad, siis on oluline, et magamiskott ei põhjustaks kukkumist. 

  1. Kotil on pealekeeratavad jalaavad liikumisvabaduse suurendamiseks, mis täidavad ka sokkide rolli.
  2. Õlgadelt kinnitub trukkidega ja seetõttu lihtsalt seljast ära võetav nt öiseks potitamiseks (jalgu ei peagi välja võtma).
  3. Trukkidega versioonil saab magamiskoti alt täielikult avada, et mugavalt mähkmeid vahetada. 
  4. Pika kasutuseaga: M suurus sobib lapsele pikkusega 74-86 cm ja L suurus 86-98 cm. 
Kui sul on erisoove nt soovid klassikalise lõikega suuremat magamiskotti või jalaavadega magamiskotti 3-4-5 aastasele või ei suuda otsustada, milline on just teile sobiv magamiskott, siis võta meiega julgelt ÜHENDUST ja koos leiame lahenduse.
 
Rahulikku und!
Ostukorv